OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI


Sprzedaż - Kupno - Wynajem

Budynek użytkowy na sprzedaż (450 m2) - Piekary Ślaskie.

'.$this->advertisement->advertisementType.' '.$this->advertisement->propertyType.' powrót
 Cena › 1790000 zł
 Typ nieruchomości › budynek użytkowy
 Powierzchnia › 450 m2
 Województwo › śląskie
 Miejscowość › Piekary Ślaskie
 Ulica i nr › Gajowa 4

Opis nieruchomości

Wyjątkowy kompleks nieruchomości w Piekarach Śląskich.
Główną częścią kompleksu jest zabytkowy ( z roku 1846 ), przed kilkunastu laty odbudowany i odrestaurowany dworek myśliwski. Od początku prowadzona jest tu działalność gastronomiczna- elegancka restauracja. Obiekt posadowiony jest na działce ponad 3300 m2, a na niej dodatkowe budynki zaplecza i uroczy, parkowo-sielankowy ogród, jakim nie dysponuje żaden podobny obiekt w okolicy. Do dyspozycji taras letni, okazały bar ogrodowy, duży grill, zadaszone miejsca konsumpcyjne, scena muzyczna, a dla naszej kuchni także zewnętrzna wędzarnia i piec chlebowy. Na terenie do wykorzystania również stajnie na kilkanaście koni. Na posesji własna studnia głębinowa. Przy obiekcie duży parking na kilkadziesiąt samochodów.
Dla zainteresowanych działalnością w branży gastronomicznej lub poszukujących ciekawej propozycji własnego biznesu oferujemy „firmę pod klucz”. Wchodzisz, wieszasz płaszcz, kapelusz, działasz! Istnieje oczywiście możliwość innego zagospodarowania i wykorzystania obiektu, w zależności od potrzeb inwestora.

Na części działki ( przeznaczenie inwestycyjno-budowlane ) możliwa rozbudowa lub budowa np. domu mieszkalnego w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście, bezpośrednio przy kompleksie leśnym.

Jako opcję dodatkową oferujemy położony w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu teren niezabudowany o całkowitej powierzchni 9000 m2, z tego ponad 6000 m2 jako teren inwestycyjno-budowlany z przeznaczeniem pod zabudowę usługowo-mieszkaniową, zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje tu możliwość budowy m.in. obiektu handlowego, hotelu, stacji paliw, obiektu rekreacyjnego, sportowego, innego usługowo-przemysłowgo i/ lub domów mieszkalnych. Doskonała lokalizacja z dojazdami od trzech ulic. To również interesująca propozycja dla inwestycji uzupełniającej/ łączącej istniejący biznes.

 Zdjęcia obiektu

Kliknij na miniaturę, aby powiększyć wybrane zdjęcie .
 - Piekary Ślaskie
 - Piekary Ślaskie
 - Piekary Ślaskie
 - Piekary Ślaskie
 - Piekary Ślaskie
 - Piekary Ślaskie
 - Piekary Ślaskie
 - Piekary Ślaskie
 - Piekary Ślaskie
 - Piekary Ślaskie
 - Piekary Ślaskie

Lokalizacja na mapie

Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonym miejscem, gdzie znajduje się oferowana nieruchomość.

Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe

Poniżej znajdują się dane umożliwiające kontakt z osobą oferującą nieruchomość.

 Telefon kom. › 695 415 437
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
875191
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

Wyświetleń oferty: 102

Regulamin | O nas | Polityka prywatności
Serwis bezpłatnych ogłoszeń nieruchomości nie odpowiada za ogłoszenia.