OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI


Sprzedaż - Kupno - Wynajem

Dom na sprzedaż (162 m2) - Krapkowice.

'.$this->advertisement->advertisementType.' '.$this->advertisement->propertyType.' powrót
 Cena › 354780 zł
 Typ nieruchomości › dom
 Powierzchnia › 162 m2
 Województwo › opolskie
 Miejscowość › Krapkowice
 Ulica i nr › wybudujemy dom w dowolnym miejscu

Opis nieruchomości

OM TWOICH MARZEŃ TO NOWOCZESNY i ENERGOOSZCZĘDNY WG TECHNOLOGII NIEMIECKIEJ

Oferta na dostawę i montaż domu wg technologii szkieletowej wykończonej deską elewacyjną
oferta przygotowana wg. projektu KOLIBA pracowni architektonicznej ARCHETON

CZAS BUDOWY 12 TYGODNI !!! tylko w tym roku promocyjna cena za m2 !!!

zapraszamy na naszą stronę internetową: WWW.HAUS-HOLZ.PL

1. Realizacja projektu.
Po podpisaniu umowy przez okres ok. 2 tygodni wykonujemy projekt 3D oraz rysunki warsztatowe w programie CADWORK. Następnie pliki wykonawcze w formacie BVN trafiają do centrum obróbczego K2 HUNDEGGER. Z surowca o określonych przekrojach wyciętę zostają elementy ścian, stropów i konstrukcji dachowej (ok. 2-3 tygodnie).W tym samym czasie po wytyczeniu przez geodetę wykonywany jest fundamen/płyt fundamentowa. Transport spakowanych i oznakowanych elementów domu dociera na wskazane miejsce budowy. Montażem domu na budowie zajmuje się doświadczona 5-6 osobowa ekipa montażowa, która dysponuje własnymi narzędziami oraz środkiem transportu. Do rozładunku transportu wynajęty zostaje dźwig. Czas pracy dźwigu zależy od wielkości budynku i zwykle wynosi 10- 12 godzin. Po zmontowaniu konstrukcji budynku dostarczana jest dachówka i rozpoczynają się prace dekarsko blacharskie. Po zakryciu dachu do prac przystępują instalatorzy i elektryk. Następnie rozpoczynają się prace związane z wykończeniem wnętrz budynku, w zakresie uzgodnionym z inwestorem w umowie. Po 16-18 tygodniach zakres objęty umową zostaje przekazany zamawiającemu. Jeżeli po odbiorze lub w jego trakcie wystąpią sprawy niezgodności z umową lub uzasadnionymi oczekiwaniami zamawiającego to zostaną one usunięte w trakcie odbioru lub po zgłoszeniu w ramach serwisu gwarancyjnego.

2. Materiały użyte do budowy:
Do budowy każdego domu używamy tylko materiałów certyfikowanych, co potwierdzamy inwestorowi w dniu odbioru budynku w postaci książki z zebranymi certyfikatami. Wilgotność drewno konstrukcyjnego K27 nie przekracza 18 %. Do izolacji ścian stopów oraz dachu stosowane są produkty firmy STEICO. Dostawcą OSB jest producent KRONOPOL.

Ściany zewnętrzne
Ściany nośne, zewnętrzne domu są wykonane zgodnie z obliczeniami statycznymi, w konstrukcji ramowej, drewnianej, warstwowo ? płytowej. Sciany od wewnątrz otwarte celem wykonania instalacji

Ściany wewnętrzne
Na parterze i piętrze wewnętrzne ściany działowe o konstrukcji szkieletowej - prefabrykowane jako otwarte jednostronnie do zamknięcia na budowie po wykonaniu instalacji

Dach
Wykonanie konstrukcji dachu z litego drewna - krokwie ( kleszcze jętki), płatwie pośrednie i płatew kalenicowa

Filozofia firmy
Firma \"JURAND\" Haus & Holz Center powstała jako synteza polskiej tradycji z niemiecką technologią. Filozofia firmy to swoisty kompromis pomiędzy polskimi kosztami produkcji a niemiecką jakością i precyzją. Bazując na sprawdzonej myśli technologicznej naszych niemieckich partnerów oraz na naszym doświadczeniu przedstawiamy Państwu produkt, którego jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości. Innymi słowy nasi Klienci mają wszelkie powody aby być dumni z domów jakie im oferujemy..

Cel firmy
Celem naszego zespołu nie jest przekonywanie Państwa do budowy drewnianego domu. Dyskusje na temat technologii i zalet drewna jako materiału budowlanego pozostawiamy teoretykom. Ufamy, że nasi potencjalni klienci doskonale poznali właściwości drewnianych domów. Domów, które często pozostają w sferze marzeń. Budując takie domy spełniamy Państwa marzenia jako naszych klientów.

Oferta firmy
\"JURAND\" HAUS & HOLZ CENTER jest odpowiedzią na otwierające się rynki europejskie. Moda oraz powszechnie panująca tendencja na mieszkanie w zdrowych i naturalnych wnętrzach sprawia, że nasze produkty cieszą się sporym zainteresowaniem.

Jako zespół cenimy sobie indywidualne podejście do klienta oraz do każdego projektu. Odrzucamy schematy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z elastycznie opracowaną ofertą określającą zakres dostawy i usług. Naszą ambicją jest kompleksowa obsługa klienta na każdym etapie procesu budowania domu. W trakcie tego procesu Państwa decyzjom sprzyjać będzie zespół naszych doradców, architektów oraz specjalistów z zakresu technologii drewna. Nasza świadomość nieograniczonych możliwości oraz potencjał kryjący się w kontaktach z naszymi partnerami sprawia ze patrzymy w przyszłość naszych klientów wyjątkowo optymistycznie.

KONTAKT:

jurand.domy@o2.pl

tel. 500285007

 Zdjęcia obiektu

Kliknij na miniaturę, aby powiększyć wybrane zdjęcie .
  - Krapkowice
  - Krapkowice
  - Krapkowice
  - Krapkowice
  - Krapkowice
  - Krapkowice
  - Krapkowice

Informacje dodatkowe

garaż
taras

Lokalizacja na mapie

Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonym miejscem, gdzie znajduje się oferowana nieruchomość.

Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe

Poniżej znajdują się dane umożliwiające kontakt z osobą oferującą nieruchomość.

 Telefon kom. › 500285007
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
d1134e
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

Wyświetleń oferty: 2421

Regulamin | O nas | Polityka prywatności
Serwis bezpłatnych ogłoszeń nieruchomości nie odpowiada za ogłoszenia.