OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI


Sprzedaż - Kupno - Wynajem

Kamienica na sprzedaż (955 m2) - Bystrzyca kłodzka.

'.$this->advertisement->advertisementType.' '.$this->advertisement->propertyType.' powrót
 Cena › 1400000 zł
 Typ nieruchomości › kamienica
 Powierzchnia › 955 m2
 Województwo › dolnośląskie
 Miejscowość › Bystrzyca kłodzka
 Ulica i nr › Okrzei

Opis nieruchomości

WITAM
Sprzedam HOTEL PIAST znajdujący się w miejscowości Bystrzyca Kłodzka pow. Kłodzki, woj. Dolnośląskie. Krótki rys geograficzny: Bystrzyca Kłodzka otoczona jest górami stanowiącymi jego naturalną granicę. Cały obszar powiatu jest bardzo silnie zróżnicowany pod względem fizjogeograficznym. Jego zachodnią część stanowią Sudety Środkowe, a wschodnią Sudety Wschodnie. Część środkową zajmuje Kotlina Kłodzka. Od północy ograniczają ją Góry Bardzkie, od zachodu Góry Stołowe, a od wschodu Góry Złote i Masyw Śnieżnika z Krowiarkami, należące już do Sudetów Wschodnich. Bystrzyca Kłodzka jest idealną baza wypadową do uzdrowisk Kłodzkich takich jak: Polanica Zdrój ( 12 km ), Kudowu Zdój ( ok. 40 km ), Lądek Zdój ( ok. 30 km ). Natomiast do wyciągów narciarskich znajdujacych się na Spalonej ( 7 km ), Czarna Góra ( 15 km ), Zieleniec ( ok. 30 km ).
Hotel Piast jest zlokalizowany w centrum Kotliny Kłodzkiej. Miasto jest grodem średniowiecznym z murami obronnymi z XIII wieku oraz basztami,pręgierzem i Muzeum Filumenistycznym, który jest jedyny w Polsce. Doskonała baza wypadowa na wycieczki górskie i piesze, rowerowe. Bliskość Czech umożliwia zwiedzenie Pragi, Skalnego Miasta oraz wypad do Wiednia. Hotel "Piast" jest zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, które jest praktycznym węzłem komunikacyjnym dla osób indywidualnych a także grup zorganizowanych dla komunikacji samochodowej lub kolejowej w pobliżu przystanek PKS i PKP.
Hotel "Piast" jest po modernizacji i remoncie wykonanym w 2007. Uzyskaliśmy dodatkowe pokoje z łazienkami, apartament oraz dodatkowe łazienki i prysznice.Hotel posiada około 60 miejsc noclegowych w pokojach z łazienką (1,2) osobowe, pokoje bez łazienki (2,3,4) apartament dwuosobowy. Podczas remontu naprawiony został dach budynku oraz więżba dachowa, hotel został wyremontowany i dostosowany do czasów obecnych. W budynek był już Hotel wraz z regionalna restauracją prowadzoną przez Sudeckich Niemców w 1930r. W obiekcie jest sala przystosowana na 70 osób i odbywały się tam imprezy typu:
- dyskoteki
- imprezy rodzinne (chrzciny, wesela itp.)
- konferencje
- integracyjne
Opis nieruchomości w hotelu znajdują się 27 pokoi, dwie kondygnacje, biuro administracyjne, restauracja hotelowa o pow. ok. 70 m kw - po wszystkich obiorach i dopuszczona do wytwarzania i podawania posiłków wraz ze wszystkimi sprzętami AGD - przemysłowa spełniająca warunki sanepidowskie zmywarka, kuchnia do przygotowania posiłków dla grup zorganizowanych. Pralnia o pow. 68 m kw wraz z pralkami, prasowalnicami, krochmalkami, pomiezczeniem na pranie woda i prąd podłaczone, wszystkie maszyny sprawne. Trzy lokale usytuowane we frontowej części budynku od strony ul. Okrzei ( od centrum miasta ) w chwili obecnej podnajmowane na działaności gospodarcze. Z czego Jeden lokal o powierzchni 48 m kw, drugi lokal o powierzchni 51 m kw. Natomiast trzeci lokal dawna recepcja o powierzchni ok. 50 m kw. klatki schodowe, holle, komórki na sprzęt, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia i pomieszczenie na opał. Do hotelu należy również garaż na dwa samochody oraz część przyległego terenu zieleni, gdzie organizowaliśmy grille dla gości hotelowych. Ze wzglegu na kształt zabudowy w literę "U" lub tzw. kodkowę w środku znajduje się wewnętrznu zabudowy znajduje się parking.
powierzchnia zabudowy 707 m kw.
powierzchnia ogółem 955 m kw.
podpiwniczenia 39,0 m kw.
Cena nieruchomości 1mln 400 tyś złotych.
kontakt 667-560-191

 Zdjęcia obiektu

Kliknij na miniaturę, aby powiększyć wybrane zdjęcie .
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka
 - Bystrzyca kłodzka

Opis działki

kanalizacja miejska
woda
prąd
gaz

Okolica

centrum handlowe
poczta

Informacje dodatkowe

ochrona
parking strzeżony
rolety antywłamaniowe
glazura
telefon
szafa wnękowa
piwnica
okna antywłamaniowe
centralne ogrzewanie
internet
kuchnia wyposażona
wanna
garaż
drzwi antywłamaniowe
parkiet
kablówka
pralka
miejsce parkingowe
taras
panele
umeblowanie
osobne WC
lodówka

Lokalizacja na mapie

Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonym miejscem, gdzie znajduje się oferowana nieruchomość.

Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe

Poniżej znajdują się dane umożliwiające kontakt z osobą oferującą nieruchomość.

 Telefon › 0588110322
 Telefon kom. › 667-460-191
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
944641
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

Wyświetleń oferty: 1430

Regulamin | O nas | Polityka prywatności
Serwis bezpłatnych ogłoszeń nieruchomości nie odpowiada za ogłoszenia.