OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI


Sprzedaż - Kupno - Wynajem

Magazyn na sprzedaż (950 m2) - Grudziądz.

'.$this->advertisement->advertisementType.' '.$this->advertisement->propertyType.' powrót
 Cena › 990000 zł
 Typ nieruchomości › magazyn
 Powierzchnia › 950 m2
 Województwo › kujawsko-pomorskie
 Miejscowość › Grudziądz
 Ulica i nr › Waryńskiego 32-36

Opis nieruchomości

W skład przedmiotu sprzedaży wchodzi nieruchomość położona przy ul Waryńskiego 32-36 w Grudziądzu- w 100 tysięcznym, czwartym pod względem wielkości mieście w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość zlokalizowana jest w strefie pośredniej miasta, na terenach kompleksu przemysłowego powstałego po zakładach Stomil. Lokalizacja korzystna dla funkcji przemysłowych, w bezpośrednim sąsiedztwie bocznicy kolejowej PKP, z prostym połączeniem z obwodnicą miasta. Do nieruchomości dochodzi utwardzona droga dojazdowa, istnieją swobodne warunki dla ruchu i rozładunku - załadunku TIR-ów. Nieruchomość wyposażona jest we własną nową bramą z wyjazdem na ulicę Dworcową / Rapackiego. Teren objęty całodobową ochroną.

Nieruchomość przemysłowa o powierzchni gruntów 5.085 merów2, zabudowana dwoma budynkami o charakterze produkcyjno - magazynowym, z drogami wewnętrznymi, placami postojowymi i manewrowymi. Budynek hali magazynowej jednokondygnacyjny, murowany, z konstrukcją nośną stalową, doświetlany wysoko posadowionymi oknami na dwóch przeciwległych ścianach. Powierzchnia zabudowy ok. 690,00 metrów2, wysokość 4,5m. Wewnątrz budynku znajduje się nowo wybudowane i wyposażone zaplecze socjalne. Budynek uzbrojony w sieci: energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową i telefoniczną. Drugi budynek murowany o powierzchni zabudowy ok. 260,00 metrów2 uzbrojony w kanalizację sanitarną, deszczową, z możliwością prostego dozbrojenia w energię elektryczną. Budynek posiada wanny betonowe do umieszczenia pojemników paliwowych, olejowych i innych.

Moc zainstalowana na dzień dzisiejszy wynosi około 60kW. Jest jednak możliwość podniesienia mocy zainstalowanej nawet do 300kW. Duża trafostacja znajduje się bezpośrednio przy nieruchomości. Wszystkie instalacje na terenie nieruchomości są nowe. Wydane są warunki dla przyłącza gazowego bardzo dużej mocy. Istnieją nowe przyłącza wodne, i kanalizacyjne, wybudowana jest nowa sieć hydrantów p-poż (rozmieszczone na całej nieruchomości). Wydane pozwolenie na dalszą rozbudowę zaplecza socjalnego. Wydana decyzja środowiskowa zezwalająca na działalność przetwórstwa odpadów z tworzyw sztucznych.

Możliwość prowadzenia działalności produkcyjnej, w tym produkcji chemicznej, przetwórczej lub magazynowej.

KONTAKT:
Dorota Chylińska
0 600272982

 Zdjęcia obiektu

Kliknij na miniaturę, aby powiększyć wybrane zdjęcie .
  - Grudziądz
  - Grudziądz
  - Grudziądz
  - Grudziądz
  - Grudziądz
  - Grudziądz
  - Grudziądz
  - Grudziądz

Opis działki

kanalizacja miejska
woda
prąd
gaz

Okolica

spokojna okolica
PKP

Lokalizacja na mapie

Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonym miejscem, gdzie znajduje się oferowana nieruchomość.

Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe

Poniżej znajdują się dane umożliwiające kontakt z osobą oferującą nieruchomość.

 Telefon › 0 600272982
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
12c6ed
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

Wyświetleń oferty: 1346

Regulamin | O nas | Polityka prywatności
Serwis bezpłatnych ogłoszeń nieruchomości nie odpowiada za ogłoszenia.