OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI


Sprzedaż - Kupno - Wynajem

Gospodarstwo rolne na sprzedaż (36000 m2) - Siekierowizna.

'.$this->advertisement->advertisementType.' '.$this->advertisement->propertyType.' powrót
 Cena › 495000 zł
 Typ nieruchomości › gospodarstwo rolne
 Powierzchnia › 36000 m2
 Województwo › śląskie
 Miejscowość › Siekierowizna

Opis nieruchomości

Do sprzedania dom wolnostojący na dużej działce (ok. 35 arów) wraz z gruntem rolnym o powierzchni 3,2 ha lub oddzielnie, w miejscowości Siekierowizna, gmina Przystajń. Dom posiada 2 niezależne mieszkania (parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka; piętro: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, taras) z jedną klatką schodową i wspólnym ogrzewaniem centralnym zamieszczonym w piwnicy.

Dom cały czas jest ogrzewany i zamieszkały. Stan budynku oceniam jako bardzo dobry. Ponadto do domu można się wprowadzić natychmiast po zakupie. W zależności od upodobań można odświeżyć ściany lub zmienić terakotę, jednak wszystkie pomieszczenia nadają się do natychmiastowego zamieszkania. W domu 4 lata temu wykonany był gruntowny remont dachu – pokryty nowa papą oraz 6 lat temu budynek został ocieplony styropianem.

Budynek jest podłączony do sieci wodociągowej ale posiada także studnię. Kanalizacja w formie szamba – budynek został zgłoszony do programu instalacji szamb ekologicznych dla Gminy Przystajń – oczekujemy na decyzję. Ogrzewanie centralne węglowe, piec znajduje się w piwnicy. W bieżącym roku zostanie zainstalowana instalacja solarna – umowa z Gminą została podpisana w dniu 23.02.2017r.

Odległość do szkoły ok. 1,5 km, odległość do sklepu ok. 1,2 km, odległość do ośrodka zdrowia ok. 3,5 km, odległość od siedziby gminy ok. 5,5 km.

Dojazd drogą asfaltową. Na działce znajdują się drzewa owocowe, krzewy, truskawki, maliny i inne rośliny. Jest duża możliwość uprawy ogródka, częściowo jest cały czas uprawiany.
Na działce poza domem o powierzchni użytkowej 200m2 podpiwniczonym w całości, znajduje się także stodoła z oborą, murowane, zadaszone – do remontu oraz budynek gospodarczy o powierzchni ok. 120m2 wraz z dwoma pomieszczeniami na piętrze tego budynku o powierzchni około 48m2. Budynek gospodarczy to jedna hala o powierzchni około 70m2 z dwoma bramami. Po jednej stronie budynku znajduje się garaż samochodowy z kanałem, a nad nim jedno z wymienionych wcześniej pomieszczeń. Po drugiej stronie znajduje się schowek, posiadający wcześniej funkcję kurnika i nadający się do takiego zastosowania. Nad nim drugie pomieszczenie wykorzystywane wcześniej jako skład zboża. Wejście do obydwu pomieszczeń „na piętrze” od środkowej hali. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym z doprowadzoną instalacją elektryczną.
Dom i przyległy teren doskonale nadaje się na miejsce zamieszkania ale także prowadzenia działalności gospodarczej lub rolniczej. Posiada wiele miejsca na przechowywanie maszyn i urządzeń zarówno rolniczych jak i związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Hala znajdująca się w budynku gospodarczym może służyć jako garaż dla dużych samochodów.
Siedlisko może zostać sprzedane bez gruntów ornych lub łącznie. Cena obejmuje całość gospodarstwa (z gruntem rolnym).

 Zdjęcia obiektu

Kliknij na miniaturę, aby powiększyć wybrane zdjęcie .
 - Siekierowizna
 - Siekierowizna
 - Siekierowizna
 - Siekierowizna
 - Siekierowizna
 - Siekierowizna
 - Siekierowizna
 - Siekierowizna
 - Siekierowizna
 - Siekierowizna
 - Siekierowizna

Opis działki

szambo
woda
prąd

Okolica

spokojna okolica

Informacje dodatkowe

glazura
prysznic
piwnica
balkon
terakota
centralne ogrzewanie
kuchnia wyposażona
wanna
spiżarnia
garaż
ogrzewanie podłogowe
pralka

Lokalizacja na mapie

Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonym miejscem, gdzie znajduje się oferowana nieruchomość.

Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe

Poniżej znajdują się dane umożliwiające kontakt z osobą oferującą nieruchomość.

 Telefon › 730247633
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
46c9fe
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

Wyświetleń oferty: 1697

Regulamin | O nas | Polityka prywatności
Serwis bezpłatnych ogłoszeń nieruchomości nie odpowiada za ogłoszenia.