OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI
Sprzedaż - Kupno - Wynajem
domy
działki
garaże
magazyny
lokale użytkowe
mieszkania
budynki użytkowe
kamienice
pokoje
gospodarstwa rolne
domki
Rodzaj ogłoszenia:
- wszystkie ogłoszenia -
Sprzedaż
Kupno
Zamiana
Wynajem
Typ nieruchomości:
- wszystkie typy -
dom
działka
garaż
magazyn
lokal użytkowy
mieszkanie
budynek użytkowy
kamienica
pokój
gospodarstwo rolne
domek
Województwo:
- dowolne województwo -
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Cena (PLN):
od
do
Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć ogłoszenia nieruchomości w wybranym województwie.
provinces
Tanie noclegi i wczasy nad morzem.
Ceny już od 20 zł za osobę !
Zapraszamy nad polskie Morze Bałtyckie.
Mieszkanie na sprzedaż (39 m
2
) - Warszawa.
powrót
Cena ›
195000 zł
Typ nieruchomości ›
mieszkanie
Powierzchnia ›
39 m
2
Województwo ›
mazowieckie
Miejscowość ›
warszawa
Ulica i nr ›
zagłoby
Opis nieruchomości
195 tys to reszta do spłaty kredytu Ja za cesję chcę 1pln/ Tyle właśnie chcę za przepisanie/odstępne. Cena 1pln jest niezmienna i nie wprowadza w błąd.
Chcę pozbyć się nieruchomości bo nie jest mi już potrzebna.
Mieszkanie ok 40m^2 i piwnica są w budynku przy ul Zagłoby w Warszawie. Blisko sklepy, pętla autobusowa, stacja kolejki, olbrzymi parking. Są szkoły, przedszkole, przychodnie, itd. Nieruchomość jest kredytowana w CHF. Rata obecnie to ok 1250pln. Czynsz ok 304pln. Zbycie polegać ma na przepisaniu kredytu i własności na nowych właścicieli. Stąd cena - zależy mi na pozbyciu się (na kilkanaście lat opuszczam kraj i beż sensu jest wynajmować nie będąc na miejscu albo utrzymywać). Wszelkie opłaty związane z przepisaniem w banku pokrywa Kupujący. Opłat jest 1005CHF i 1000pn. Chcę także refundacji środków, które mam na koncie technicznym (do sprawdzenia podczas wizyty w banku).
KREDYT:
zadłużenie wynosi obecnie ok. 103 000 CHF. Rata ok 1250pln. Aby zmniejszyć ratę można spłacić połowę.
Informacja dla malkontentów:
KREDYT jest produktem firmy zwanej BANKIEM. Zadaniem banku jest zarabiać handlując pieniądzem, czyli udzielając kredytów i pobierając z tego tytułu jakiś koszt dla Klienta. Koszt kredytu w tej chwili to ok 177 000 pln na 30 lat. Jeżeli znasz bank, który charytatywnie udziela pożyczek hipotecznych to daj znać, chętnie skorzystam.
Oferta jest kierowana do osób, które nie mają własnego M i mają dosyć płacenia 2000 za wynajem. Kupno za gotówkę raczej jest bezsensowne, bo po co wtedy kredyt na 30 lat? Mieszkanie jest rewelacyjne dla osób starszych bądź firm, ze względu na niskie położenie (parter).
Zdjęcia obiektu
Kliknij na miniaturę, aby powiększyć wybrane zdjęcie
.
Okolica
spokojna okolica
kolej podmiejska
plac zabaw
przychodnia
centrum handlowe
sklep osiedlowy
park
apteka
autobus
przedszkole
poczta
szkoła
Informacje dodatkowe
winda
glazura
szafa wnękowa
piwnica
terakota
centralne ogrzewanie
kuchnia wyposażona
wanna
domofon
pralka
panele
umeblowanie
osobne WC
Lokalizacja na mapie
Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonym miejscem, gdzie znajduje się oferowana nieruchomość.
Ładowanie mapy...
Dane kontaktowe
Poniżej znajdują się dane umożliwiające kontakt z osobą oferującą nieruchomość.
Wyślij wiadomość ›
Kod ›
5d41d0
Przepisz kod ›
Twój e-mail ›
Wyświetleń oferty:
4249